Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krajno-Parcele - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Bogatki

Piaseczna Górka(Krajno-Parcele + 20 km)

303 620 zł1 292 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż - cena do negocjacji! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1292 mkw, położoną w Piasecznej Górce, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Nowa Słupia

Nowa Słupia(Krajno-Parcele + 18 km)

49 000 zł9 547 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Nowa Słupia, powiat kielecki. Nowa Słupia ma status miasta, co jest w niektórych przypadkach formalno-prawnych istotne! uwaga: można kupić albo Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Święta Katarzyna

Święta Katarzyna(Krajno-Parcele + 4 km)

300 000 zł3 060 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje działkę w wyjątkowej lokalizacji - u podnóża Góry Łysicy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż widokową, piękną działkę rolną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Majków

Majków(Krajno-Parcele + 25 km)

119 000 zł2 800 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2800 m 2 zlokalizowanej w niezwykle cichym i spokojnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Brudzów(Krajno-Parcele + 22 km)

679 400 zł15 800 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 15800 m2, zlokalizowana w miejscowości brudzów/lipie gm. Morawica. Działka położona w pierwszej linii, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Gruchawka

Kielce(Krajno-Parcele + 16 km)

1 575 000 zł6 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam , sprzedam bardzo atrakcyjną działkę znajdującą się w Kielcach przy ul. Gruchawka o powierzchni 6300m2 , pod zabudowę mieszkaniową. Działka w trakcie uzyskiwania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Starachowice(Krajno-Parcele + 24 km)

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Morcinka

Kielce(Krajno-Parcele + 16 km)

31 000 zł300 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nr 27 położona na terenie rod Magnolia w Kielcach przy ul. Gustawa Morcinka. Działka jest ogrodzona siatką, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Radlin

Radlin(Krajno-Parcele + 6 km)

890 000 zł41 000 m² 21,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Krajno-Parcele

Krajno-Parcele,świętokrzyskie

280 000 zł4 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. ok. 4000 m2 zlokalizowana w Krajnie- parcele, gm. Górno. Działka w kształcie wielokąta, płaska, położona w pierwszej linii, w sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krajno-Parcele

Krajno-Parcele,świętokrzyskie

89 000 zł1 270 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję 6 działek budowlanych z pięknymi widokami na Góry Świetokrzyskie w cichej i spokojnej okolicy. Podana cena jest za jedną działkę. Przy kupnie kilku działek ceny negocjowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Brzeziny(Krajno-Parcele + 23 km)

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3000 m Brzeziny, gmina Morawica (pow. kielecki) Cena: 300 000 zł Powierzchnia: 3000 m Wymiary: ok. 30 m 100 m (regularny kształt, prostokątny).

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij